Rezervasyon

rezervasyon1

Büyükannenin Çiftliği , keyifli, sağlıklı ve özel bir tatil geçirmeniz dileğiyle sizleri bekliyor…

Yukarıdaki rezervasyon formunu eksiksiz doldurduktan ve yazdıklarınızı kontrol ettikten sonra, gönder butonunu tıklayınız.

NOTLAR :

  • 4 kişilik evlerimizin paylaşımsız kullanılması halinde her boş yatak için normal konaklama fiyatımızın %50 si kadar fark gecelik fiyatlarımıza eklenir.
  • Konaklamalarda, 0-5 yaş çocuklar ( en az İKİ yetişkin ile beraber ) ücretsiz, 6-12 yaş çocuklar ( en az İKİ yetişkin ile beraber) %50 indirimlidir.
  • Konaklamasız Brunch ve Kahvaltıda, 0-3 yaş çocuk grubu ücretsiz, 3 – 6 yaş grubu %50 indirimli, 7 yaş ve üzeri tam ücrete tabidir.
  • Bir aile İKİ yetişkin ile beraber en fazla 2 çocuk için yaş grubu indiriminden faydalanır.

Tesisimizde otel uygulamasından farklı olarak her evde donanımlı mutfaklar ve kalan konukların özel isteği doğrultusunda tabiatla baş başa kalarak mangallarını yapma serbestliği olduğundan akşam ve öğle yemeği hizmetleri verilmemektedir. ( Aperatif yiyecek ve içecek hariç ).
Yemek, gelen grupların önceden belirtecekleri özel talepleri doğrultusunda belirlenen bir fiks mönüyle karşılanabilir olup ekstra ücrete tabidir.
Ödeme Şartları ve Şekilleri : Rezervasyonunuzun kesinlik kazanabilmesi için, belirlenen kesin konuk sayısına göre, toplam tutarın %50 sini yukarıdaki mail order formunu doldurarak Kredi Kartınızla yapabilirsiniz. Dilerseniz bize ulaşarak hesap numaralarımızın bilgisini alıp, EFT yapabilirsiniz.

Rezervasyonunuz, tarafımızdan kontrol edildikten sonra kesinleşecektir.

İlginize teşekkür ederiz.

Mail Order Formu